Zdravím všechny,

jmenuji se Ester Kouřilová, je mi 25 let a řídím se heslem: 

Každý by měl začít sám u sebe!

Ráda bych vám představila svůj obchod Česká eko-žena. 

Velkou motivací pro mě byla moje práce v oblasti úklidu. V první řadě šlo o velké množství čistících prostředků, které škodí nejen člověku, který s nimi pracuje, ale i životnímu prostředí. Proto jsme je z většiny nahradili ekologicky odbouratelnými prostředky. Další bylo každý den pozorovat plné koše zbytečných odpadků, bez známek třídění a v neposlední řadě plýtvání a vyhazování jídla. Jsem člověk, který se snaží třídit, co to jde. Ale proč? Proč musíme kupovat vše zabalené v plastu, proč si na jedno rajče vezmeme sáček, proč kupujeme balenou vodu, když si ji můžeme nalít z kohoutku, proč nám v každém obchodě dávají k nákupu tašku, když jich máme doma tolik, že bychom si ten obchod mohli otevřít sami... a nápad byl na světě. 

Když jsem začala shánět různé výrobky a dodavatele, kteří by můj plán mohli naplnit, vůbec mě nenapadlo, že je takové množství českých a hlavně úžasných výrobků.

Tak vznikla myšlenka spojit dvě skvělé věci v jednu. Založit obchod výhradně na českých, popřípadě slovenských výrobcích, se zaměřením na životní prostředí.

Mám před sebou ještě velkou cestu a proto doufám, že se i mezi vámi a širokou veřejností najdou tací, co mě v této myšlence podpoří.  

Změňme sebe, změníme svět.

 Vaše Česká eko-žena

Stránky jsou zrušeny